Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Çorum Ülkü Ocakları olarak, korona virüsle canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına moral vermek ve destek olmak amacıyla onların yanında olmaya devam ediyoruz.

Çorum Ülkü Ocakları olarak sağlık çalışanlarının otomobillerine bir demet çiçek bırakarak teşekkürü farklı bir yöntemle yaptık.

Ocak Başkanımız Sn. Orhan Tosik başkanlığında gerçekleştirdiğimiz farklı uygulamalar ile Türk Gençliğinin fedakar insanlarımıza vefakarlığını hatırlatmaya gayret gösteriyoruz.

Bugün de pandemi döneminde büyük bir özveri ile mücadele eden Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla arabalarına çiçek bırakıldı.

COVID-19 servislerinde görev yapan sağlık çalışanları ile bir araya gelen Ocak Başkanımız Orhan Tosik, onlarla sohbet ederek, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Küresel bir salgın durumuna gelmiş Coronavirüs (COVID-19) salgını ile canları pahasına gece gündüz demeden Türk milletinin sağlığı için görevine hassasiyetle devam eden sağlık çalışanlarına moral vermek ve yanında olduğumuzu belirtmek amacıyla ziyaret ettiğimizi belirten Ocak Başkanımız Sn. Orhan Tosik ” Tıbbiyeli ruhuyla aylardır sürdürmekte olduğunuz özverili çalışmalarınız, insan üstü bir çabayla yürüttüğünüz mücadeleniz, Türk Milletinin ve Türk Milliyetçilerinin hafızasında silinmez izler bırakmıştır. Bu şerefli mesleği icra ederken sevdiklerini, ailesini dahi ikinci planda tutmak zorunda kalan sağlık ordusunun her kademesine minnettarız.” dedi.

Ülkü Ocakları olarak her daim sağlık çalışanlarının yanında olmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.